UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STRŠŠŠ RE:

3 posters

Go down

STRŠŠŠ RE: Empty STRŠŠŠ RE:

Postaj  Plavi aka Echo pet pro 07, 2007 1:44 am

[strike]Jebiga kao sto svi znate ja i buba se posvađali... Danas smo izgladili račune, jebiga ja sam pogrešio...
Ali nema veze, neće me izbaciti iz U.P.F.-a, dobro je... UH... Cak sam im pripremio novi logo...
Danas smo bili sa Kurtovicem kod Nebe siptara, umesto njega ja sam ih moro castit, a njemu je bio rođendan. Kakav smrad! Hehe... Ugalvno menimje ovo prvi post ali nije zadnji tako da se jos cujemo.. Ajd braćo uživajte...
Twisted Evil
Plavi aka Echo
Plavi aka Echo

Broj postova : 8
Age : 33
Location : Trpinjska cesta Yeah...
Registration date : 17.11.2007

[Vrh] Go down

STRŠŠŠ RE: Empty Re: STRŠŠŠ RE:

Postaj  buba pet pro 07, 2007 1:47 am

plavi potpisujem afro
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

STRŠŠŠ RE: Empty Re: STRŠŠŠ RE:

Postaj  M4†Ž1x pet pro 07, 2007 3:51 pm

Plavi aka Echo je napisao/la:Jebiga kao sto svi znate ja i buba se posvađali... Danas smo izgladili račune, jebiga ja sam pogrešio...
Ali nema veze, neće me izbaciti iz U.P.F.-a, dobro je... UH... Cak sam im pripremio novi logo...
Danas smo bili sa Kurtovicem kod Nebe siptara, umesto njega ja sam ih moro castit, a njemu je bio rođendan. Kakav smrad! Hehe... Ugalvno menimje ovo prvi post ali nije zadnji tako da se jos cujemo.. Ajd braćo uživajte...
Twisted Evil

Plavi inače mogao si napraviti novi post tamo di je buba ovo napisao pošto je ovo odgovor, a ti si napravio čitav topic cccc.
Inače vidim forum je nešta novo za tebe pa nema frke dečko samo sledeči put pazi sta radiš, Wink
jer če doći do bespotrebnog nagomilavanja topica koji su ustvari postovi Exclamation I love you
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

STRŠŠŠ RE: Empty Re: STRŠŠŠ RE:

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.