UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UVRNUTO-napad smorenosti

4 posters

Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty UVRNUTO-napad smorenosti

Postaj  HeliX sub pro 08, 2007 5:57 pm

zasto sve mora jednom krenit naopako,sve ti planove sjebat......
čemu postojanje na ovoj planeti nekad stvarno pomislim da mi ljudi nepostojimo da je ovo sve san jednok čoveka,ili možda nije ili je ovo sve jedan film,al nikako da dođe do kraja da vidim ko glumi u njemu.............
možda i nije film,možda je ova cela zemlja jedan veliki kavez ili terarij,a mi ljudi služimo kao ljubimci,sitni smo kao mravi beznačajni,a taj netko nas gleda od gore,i lucidno se smije,uziva u showu gleda kako se ljudi dovode do uništenja!!
koliko je stvarno bitan čovek?? Question na to nema odgovora,zasto je netko vredniji od nekog drugog.Zasto je otisak stopala na Mesecu značajniji od mog otiska u blatu.Mozda sam ja napravio veliki korak s tim za neki drugi univerzum,ko zna,na to nikad neći dobiti odgovor Exclamation scratch
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty inverzno polarizirani....sad parelelno u istom smeru

Postaj  buba sub pro 08, 2007 8:06 pm

slazem se sa corom,ima dana kad smo svi u kurcu neko manje neko vise.....ali u svakom slucaju nije lep osecaj...jer osecaj je uporediv kao da ti se citav svet srusi na glavu!
vidte bas taj korak sto je coro spomenio;cini se velik za covecanstvo ali nije nista manji sa onim kojim mi napravimo na zemlji...tako je i sa ljudima!svako ima svoj identitet i svako je za sebe svoja licnost,to jest svako je razlicit....tako je coro dok je bio smoren napisao ovaj tekst...jer se mozda osecao nevaznim i malim,ali je zaboravio da nije nevazan i mali jer ima svoj UPF i ima svog bubu koji zna taj osecaj sjebanosti i koji ce mu staviti ruku na rame i reci coro zajebi sve idemo piti,idemo popricati,idemo se zabavit za sve ima resenja i tu sam ako nesto treba!!!sad me bas coro nazvao i dolazi danas u 20h u borovo!!!jeeeeeee
svi smo mi mali ali i jednopravni pod bozijim ocima....ja svatam da bas nisam cenjen u drustvu i nemam status probisveta i face jer i nezelim takav profil...ali zelim imati profil i bit cenjen kao dobra osoba,kao dobar prijatelj i kao dobar mc prvensteno....jer mrznja i sujeta vladaju svuda a posebno na balkanu u vukovaru..jebe mi se za sve komentare,jebe mi se za sve imam moju grupicu ljudi koja me postuje i koju ja postujem...a ostala govna sa strane!!!tako da coro brate uzivaj i nemoj biti sjeban prst u uvo...i nista mi nece ovi dan pokvari....nikakvi crnjaci ni ruzne stvari vapšuvarivari.... afro
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty inverzno polarizirani....sad parelelno u istom smeru <&l

Postaj  M4†®1x sub pro 08, 2007 10:23 pm

A ćoro šta reći,...ODRASTAŠ čobane jedan zaostali,
ako prije nisi svatao glupost ovog sveta, mislim da je vreme da nesto skontas.
(šalim se za ono:čobane jedan zaostali)
A ti buba ne znam odakle izvlačiš onaka sranja,
kao svi smo jednopravni pod božijim očima i kao nisi cenjen u društvu, ti očigledno nepoznaš levate sa kojima
"provodiš" vreme!!! I dečko ja verujem da ima čitava grupa ljudi koji nemisle tako o tebi!(i tvoji sranjima Very Happy )
Pravi ljudi imaju respect prema svima!
M4†®1x
M4†®1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty podrucje nemira

Postaj  buba ned pro 09, 2007 2:18 pm

kljuka nisi skontao sta zelim reci,ovako svi smo mi jednaki,ali ljudi prave razlike i po nekom normalnom standardu,svatanju!npr. vidi kao ona levatusa ima veliku sisu,ona je bolja picka od one levatuse sto ima manju sisu....kontas !!!!a sto se tice mene......ja ne kazem za moje drustvo i dobre prijatelje sa kojima sam dobar....vec ostale ljude koji me najbolje neznaju,a cak u ovom drustvu ima likova koji ne daju respect!!!oces se uverit....odi na autobusnu stanicu ili idi po nasoj skoli u svojoj smeni ili po borovu pitaj ko je buba pa mi reci...dobit ces slicne gotovo identicne odgovore!ja sebe ne pocenjujem vec to je cinjenica!jagy,coro,plavi,niđo,ti i jos mnogo likova mi dajete respect kao i ja vama i njima!!!!!i jos jedno dajem ja za svakog respect ali jebe mi se za komentare i lovacke price koje kruze okolo!ak si dobar sprijateljit ce mo se popit kavu, pivo...izac zajedno i sve!dostaaa Very Happy lol!
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty Re: UVRNUTO-napad smorenosti

Postaj  Niđo pon pro 10, 2007 1:34 am

Buba svaka čast sa one postove gore reko si svoje mišljenje i ja te potpuno podržavam i stojim uz tebe.
RESPECT flower

P.S: zavaljujem se adminu što je maknio ban sa mene Very Happy
Niđo
Niđo

Broj postova : 45
Location : BRV
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty cccc

Postaj  M4†®1x pon pro 10, 2007 9:36 pm

Čuj ti ovog kurtovića Erroru jedan!!!
Inače buba nemam šta da se uveravam, bole me rac za druge ljude i njihova mišljenja ako ja imam svoje!

!2€$l*3l<+
(respekt)
(za n00bove koji ne znaju l33t)
M4†®1x
M4†®1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

UVRNUTO-napad smorenosti Empty Re: UVRNUTO-napad smorenosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.