UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Muscle Boy-a

5 posters

Go down

Za Muscle Boy-a Empty Za Muscle Boy-a

Postaj  HeliX sub pro 15, 2007 5:42 pm

kibo PROČITAJ PRAVILA ovog foruma,dosta vise sa vređanjem,sranjem i pretnjom.Ako nemas nista normalno da napises onda ni nemoj,ako nastavis sa sranjem svaki tvoj post će biti obrisan...

bez ljutnje brate ali pravila su pravila!!!! lol!
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty Re: Za Muscle Boy-a

Postaj  MUSCLE BOY sub pro 15, 2007 10:52 pm

HeliX je napisao/la:kibo PROČITAJ PRAVILA ovog foruma,dosta vise sa vređanjem,sranjem i pretnjom.Ako nemas nista normalno da napises onda ni nemoj,ako nastavis sa sranjem svaki tvoj post će biti obrisan...

bez ljutnje brate ali pravila su pravila!!!! lol!
možeš da me povučeš za kurac i ti i tvoj upf-forum...jesi čuo!!!brišite ko vam jebe mater........i ovako ste mi par postova promenili tako da me boli piša za vas....JESI ČUO!!!
MUSCLE BOY
MUSCLE BOY

Broj postova : 7
Registration date : 15.12.2007

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty uhhhhhhhhhhh

Postaj  Scorpion sub pro 15, 2007 10:54 pm

Ehhhhhhhhhh brate coro tako se ne postupa s ljudima koje smatras frendovima !!!! Bar bi ti trebao znati definiciju prijateljstva cak i ako je to sala za tebe ,mozda nije za druge...............Pravila ? hmm ne postoje u prijateljstvu !!!! Ahh brate shvatices da je prijateljstvo jedina vecna i bitna stvar u ovom jebenom zivotu !! ZATO SE PAZI !!! Razmisli dr put kad pises tako nesto.....sitnice su bitne !!! od batrana (ozbiljno)
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty Re: Za Muscle Boy-a

Postaj  MUSCLE BOY sub pro 15, 2007 10:58 pm

Scorpion je napisao/la:Ehhhhhhhhhh brate coro tako se ne postupa s ljudima koje smatras frendovima !!!! Bar bi ti trebao znati definiciju prijateljstva cak i ako je to sala za tebe ,mozda nije za druge...............Pravila ? hmm ne postoje u prijateljstvu !!!! Ahh brate shvatices da je prijateljstvo jedina vecna i bitna stvar u ovom jebenom zivotu !! ZATO SE PAZI !!! Razmisli dr put kad pises tako nesto.....sitnice su bitne !!! od batrana (ozbiljno)
E BRATE J I ĆORO SMO PRIJATELJI SAMO U ŠKOLI...I TO DOSTA TOGA DOKAZUJE...AL BOLI ME KURAC...SVAKO IMA SVOJE....
MUSCLE BOY
MUSCLE BOY

Broj postova : 7
Registration date : 15.12.2007

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty jebiga

Postaj  buba ned pro 16, 2007 4:31 am

slazem se sa batrom i sa corom......prijateljstvo je medju najbitnijim stvarima u zivotu........pa i najbitnija mozzda.....kibo nemoj se ljutit onda ...sve oke...ali stvarno brate...........nema ono vredjanja....uzivajte ljudi Very Happy
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty Re: Za Muscle Boy-a

Postaj  TyranT ned pro 16, 2007 5:00 am

Kibo ovako, nisi shvatio Coru ili Coro nesta nije shvatio pa tebi pogresno rekao.Uglavnom to nista nije bitno nego sledece:
1.Ovaj forum je BESPLATAN sto znaci mi smo u neku ruku GOSTI na forummotionu koji nam je dao jednu "sobu" na koristenje u njegovoj "kuci", sto se mene tice, da je ovaj forum hostovan na mom serveru, rekao bih radite sta hocete (ne bas bukvalno al ono), bilo koji besplatni forum servis (pa cak i vecina onih koji se placaju) imaju kontrolu sta se sve prica na forumima, sta se postuje i sl. Da nas uhvate na nekom zlodelu mogu nam ladnjaka obrisat forum i sta smo onda uradili, uradili smo KURAC, ko nam kriv pa se oko gluposti svadjamo!
2.Batra je skroz u pravu ono svaka cast Batra affraid .
3.Kibo slusaj ti si super lik i to sve, volis se sprdati oces pomoc da ne nabrajam.Al jebiga brate, pogledaj sta sam sad napisao pod 1., zamisli sada upadnes u goste nekome u kucu i radis sta hoces, oni ti kazu "E brate nemoze to tako" a ti odma dizes kuku i motiku na njih Wink
4.Ovaj topic sada ide u LOCK, bez daljnjih rasprava, jer ce na kraju biti svacega.A vi ako hocete da se svadjate svadjajte se preko PM, SMS sta vec nadjete a ne da ceo forum i ceo svet gleda koji smo mi kreteni.Al ja bi vam cisto preporucio da vi to lepo sve sredit malo duzim razgovorom...
TyranT
TyranT
Admin

Broj postova : 17
Age : 34
Registration date : 05.11.2007

https://udripoflasi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Za Muscle Boy-a Empty Re: Za Muscle Boy-a

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.