UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhhhhhhhhhhhhhh

5 posters

Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty Uhhhhhhhhhhhhhh

Postaj  Scorpion sub pro 15, 2007 11:22 pm

Ehhhhhhhhhh brate coro tako se ne postupa s ljudima koje smatras frendovima !!!! Bar bi ti trebao znati definiciju prijateljstva cak i ako je to sala za tebe ,mozda nije za druge...............Pravila ? hmm ne postoje u prijateljstvu !!!! Ahh brate shvatices da je prijateljstvo jedina vecna i bitna stvar u ovom jebenom zivotu !! ZATO SE PAZI !!! Razmisli dr put kad pises tako nesto.....sitnice su bitne !!! od batrana (ozbiljno)
ehehehhe.samo dodatak ''suze prijatelja su najteze'' !!!
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty jebenooooo

Postaj  buba ned pro 16, 2007 4:38 am

batra brate znam da si zajebant al sa ovim postom si me iznenadio...ubedljivo!!!!!!za prijateljstvo mislim da nepostoji definicija...jer u prijateljstvu nema granica...a nazalost je to sto mnoge ljude nazivam prijateljima koji uopste nisu to ni zasluzili......al nek ide zivot....i nazalost je sto ima jako malo pravih i iskrenih prijatelja......batra respect brate jos jednom Very Happy
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty totalno neshvaćen

Postaj  HeliX ned pro 16, 2007 1:16 pm

ljudi mene niko nije shvatio,nisam ja njemu srao sto ga nevolim,nego zato pa i jagi je rekao moramo postovat pravila foruma inače će nam ukinit forum pa ljudi koji vam je....
odma svi napali na mene,tako je najlakše,napadnimo svi ćoru,a jebote nikom nesmes nista reći.
Batra totalno si u pravu,ali ovo nema nikake veze s prijateljstvom,pa i meni brišu i menjaju postove kad se gubim i serem,pa se ja neljutim,nemam razloga da se ljutim....
meni nije jasno zasto je on sad popizdio,jebote ako se naljutio zbog postova onada svaka čast......
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty a coro

Postaj  Scorpion ned pro 16, 2007 2:52 pm

Nije tebe niko napao samo takve stvari.....ne treba reci na takav nacin !!! Mogao si drugacije formulirati i svesti vise na salu.........ili zamolbu !!! Ali moras priznat da je bilo malo grubo ok razume ja tebe i ti znas to !!! Znas da ja nemam lose namere s tim sto sam reko niti stojim na necijoj strani cenim i postujem i tebe i kiba i glupo mi je da ima bilo kakve agresivne i negativne trzavice na osnovu glupog posta !!!

Buba hvala brate na onome !!!!!
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty znam brate

Postaj  HeliX ned pro 16, 2007 2:55 pm

brate znam malo sam grubo i naglo postupio,rešio sam ja s kibom sve je ok.Znam brate da nisi nista lose mislio s onim postom,jbg ja sam malo popizdio jer se kibo naljutio,i to sve.Jebiga ja sam napisao onu poruku kao moderator ovog foruma,i nisam mislio da će kibo to tako svatit i odma to uzet kao prijateljski.
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty ......

Postaj  Scorpion ned pro 16, 2007 3:04 pm

Ma ne brini Coro sve 11,5................ali treba bi znati da je osetljiv na to !!!!...................Sve ce bit dobro usput izgleda da ce dedijer ici s nama !!! Uhhhh rucak peceno pile.........ima da odletim s njim vidimo se u ponedeljak !!!
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty "definicija" za prijateljstvo...

Postaj  aki pon pro 17, 2007 1:41 am

evo vam definicija za prijateljstvo:

Uhhhhhhhhhhhhhh 861b9910
aki
aki

Broj postova : 24
Age : 31
Location : jebeni vukovar
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty svaka ti dala!

Postaj  M4†Ž1x pon pro 17, 2007 2:20 pm

Aki svaka čast Exclamation
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty Re: Uhhhhhhhhhhhhhh

Postaj  aki pon pro 17, 2007 11:10 pm

pa mislim ONO...ipak sam ja skus sto se tice prijateljstva!! lol!
aki
aki

Broj postova : 24
Age : 31
Location : jebeni vukovar
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Uhhhhhhhhhhhhhh Empty Re: Uhhhhhhhhhhhhhh

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.