UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.12.2007-nista posebno

2 posters

Go down

17.12.2007-nista posebno Empty 17.12.2007-nista posebno

Postaj  HeliX pon pro 17, 2007 9:08 pm

ponedeljak ko ponedeljak,smaranje samo sto je ovo bio uber hladan ponedeljak.prva smena smrzavanje na putu do stanice,toliko je bilo zima da mi se na cigari uhvatio led..... dobro nije bas led al moram malo preuveličat da opišem zimu.na putu za b.naselje u busu opet smrzavanje,grijanje po običaju ne radi,duva na sve strane,rupa u busu koda je bio na afganistansko-američkoj fronti,ma za popizdit.Taman kad se ugrijem i počnem spavat moram napolje jer smo u borovu,opet na zimu.AAAa uu Kuurac.
u skoli nist drkanje kurca zujenje po kafićima,kasnije smo otisli batak jagi i ja do atene u vu,ma bilo je preterano;dobro mesto puno ženskih,ma ludnica.Sve je bilo ok dok nije doso nas stari kolega koji je isao s nama u razred(neću ga imenovat)i počeo smarat njegovi lovačkim pričama,al ubrzo je otisao jer je skonto da ga ne slušamo....
otisli smo na stanicu da čekamo bus,bilo je jebeno zima,jagi je non stop kukao da mu je zima...Krenio sam kući i jagi je isao mojim busom da naselja bio je fasciniran kantom od autobusa....................

P.S znam da vas ovo ne zanima al jebiga da nesto napisem ima jos al neda mi se pisat.......
ajd salam alejkum........ lol!
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

17.12.2007-nista posebno Empty Re: 17.12.2007-nista posebno

Postaj  MUSCLE BOY uto pro 25, 2007 12:43 am

HeliX je napisao/la:ponedeljak ko ponedeljak,smaranje samo sto je ovo bio uber hladan ponedeljak.prva smena smrzavanje na putu do stanice,toliko je bilo zima da mi se na cigari uhvatio led..... dobro nije bas led al moram malo preuveličat da opišem zimu.na putu za b.naselje u busu opet smrzavanje,grijanje po običaju ne radi,duva na sve strane,rupa u busu koda je bio na afganistansko-američkoj fronti,ma za popizdit.Taman kad se ugrijem i počnem spavat moram napolje jer smo u borovu,opet na zimu.AAAa uu Kuurac.
u skoli nist drkanje kurca zujenje po kafićima,kasnije smo otisli batak jagi i ja do atene u vu,ma bilo je preterano;dobro mesto puno ženskih,ma ludnica.Sve je bilo ok dok nije doso nas stari kolega koji je isao s nama u razred(neću ga imenovat)i počeo smarat njegovi lovačkim pričama,al ubrzo je otisao jer je skonto da ga ne slušamo....
otisli smo na stanicu da čekamo bus,bilo je jebeno zima,jagi je non stop kukao da mu je zima...Krenio sam kući i jagi je isao mojim busom da naselja bio je fasciniran kantom od autobusa....................

P.S znam da vas ovo ne zanima al jebiga da nesto napisem ima jos al neda mi se pisat.......
ajd salam alejkum........ lol!
veoma zanimljiva priča...baš me se dojmila.....hahahahaha Razz Razz Razz
(nemoj brate ovo shvatit pogrešno ko i prošli put)....
MUSCLE BOY
MUSCLE BOY

Broj postova : 7
Registration date : 15.12.2007

[Vrh] Go down

17.12.2007-nista posebno Empty jebo naslov

Postaj  HeliX uto pro 25, 2007 3:21 pm

brate nemas frke sve pet...............
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

17.12.2007-nista posebno Empty Re: 17.12.2007-nista posebno

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.