UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stubicke toplice 03.01 or not?!

3 posters

Go down

Stubicke toplice 03.01 or not?! Empty Stubicke toplice 03.01 or not?!

Postaj  TyranT čet sij 03, 2008 5:52 pm

Evo javljam se iz kancelarije OGHHOa u Zagrebu, naime danas sam TREBAO ici u stubicke toplice, medjutim bio je neki zajeb (jebem ti kevu plavi) a ide se tek sutra... Sada to imam upalu krsta od tegljenja 150 kutija... JOJ
Al valjda ce u Stubickim biti iskusno...
UGL da vam cestitam novu godinu... sretna godina sve najbolja... da bog da vam deda mraz doneo irvase... zelim vam sto vise svega sto ocete... samo nemojte preterivati... al dzabe sto ja to zelim kad to i onako necete dobiti mewhahahaha

jokes uzivajte!!!!
TyranT
TyranT
Admin

Broj postova : 17
Age : 34
Registration date : 05.11.2007

https://udripoflasi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stubicke toplice 03.01 or not?! Empty Otprilike

Postaj  Scorpion pet sij 04, 2008 12:21 am

Stubičke Toplice su općina u Hrvatskoj, u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Danas općina Stubičke Toplice broji 2752 stanovnika, a prostire se na 27 km2, te je jedna od najmanjih općina. Ustrojstvom nove lokalne samouprave i uprave općinskim sjedištem postale su 27. travnja. 1993. godine.

Napomena : Stubicke toplice se mlada gospodo nalaze duboku u prasumi jugo severne zambije na vrhu planine !!!!...........uglavno napomena ima mnogo gologuzih crnaca mislim nema brige zemlja je slobodna pa ljudi hodaju goli !!!
Napomena : nosite velikeeeeeeeeeee kolicine tariguza !!! Zasto? smrad ce vam opravdati zasto !!!
Napomena : Jos jedna od turistickih atrakcija su smezurani bakutaneri koje drze friske u zamrzivacu cuo sam da dobro skacu !!
Napomena : Ako vam stave vrecu preko glave i mlatnu palijom sutra na guzici ce vam biti istetovirano srce zastitni znak toplica Smile


pozzzzzz lol! afro afro afro afro afro afro afro afro
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

Stubicke toplice 03.01 or not?! Empty Re: Stubicke toplice 03.01 or not?!

Postaj  M4†Ž1x pet sij 04, 2008 1:28 am

hahahahahahahahahahahaha^346333
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

Stubicke toplice 03.01 or not?! Empty Re: Stubicke toplice 03.01 or not?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.