UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada bengam,onda bengam!!!!!!!

3 posters

Go down

Kada bengam,onda bengam!!!!!!! Empty Kada bengam,onda bengam!!!!!!!

Postaj  HeliX ned sij 06, 2008 4:25 pm

e sinocni izlazak je bio premoćan,baš ono udri po flashi benganje(vrpa alkohola,kuje i dobra ekipa).nalio sam se i to dobro,ustvari svi su bili pijani.ajd nesto ukratko,krenio sam u vu s busom u 8 (koji je dosao u 8,25),plavi i kljuka su upali u borovu u bus,plavi me obradovo kad mi je u ruke gurnio flashu nekog iskusnog vina.izasli smo na kolodvoru i krenili do jelene,cirkali smo vino kroz grad,napolju je bilo minus zamrzivač i bilo je pun kurac sklisko.SRANJE JE SKLISKO!!!!!!!,da nastvim putem smo sreli neke likove pa uzeli od njih cug konjaka,i tak.Kad smo dosli do jelene,tamo je bio moj čovek buba i kuje.
tu smo cugali ono standard,kljuka je otiso kupiti neku voćnu votku koja je bila iskusna.Kasnije smo otisli do Ruza,ono promuvat se i roknit nesto s nogu...Vratili smo se do jelene tu su bili samo jelena i buba,Buba nam je jebo mater sto smo se vratili jer jelena je izgleda "prala zube",ali mi upadamo pijane spodobe iz najmračnijih i naj drunken alkoholiziranijih dubina ulećemo ko super heroji i vičemo:KUJO PUŠI MOG PIJANOG PIŠU...a dobro nije bilo tako,e da nastavim.ono sta jos da kazem cugali cugali i cugali,buba je krao pivo od jelenine babe(baba je kao bila iskusna znala je samo govorit seljak,zato baba MARŠ),ma ono ludilo,ja sam na kraju zavrsio sa nekom kujom koja je bila na ja sam napaljena kuja i sviđa mi se tvoj pijani pišo sranju.NEMOŠ TI BIT RUŽNA KOLIKO JA MOGU BIT PIJAN.....krenu sam kući onako pijan dosao na kolodvor kupio kartu i seo u bus pogledao na sat,ono sest sati,e to je benganje....Dosao kući izvalio se i crko,matori me probudio u deset,i sad ponovo cugam.....E opet sam na sranje sranju.......... drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Kada bengam,onda bengam!!!!!!! Empty Re: Kada bengam,onda bengam!!!!!!!

Postaj  M4†Ž1x ned sij 06, 2008 10:27 pm

a daj bio si gadaaaaaaaaaaaaaaaaaan!^3, kao, kad je ponestalo piva poceo si tamo sve maltretirat pivopijo, dajte mi pivooooooo ahhhh Laughing , al cirkanje je bilo prejebenoooooooo. Bas sam se nagotivio sa tobom (dok nisi zaspao rofl). Inace mi smo se vratili oko 10 pola 11 kuci Very Happy
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

Kada bengam,onda bengam!!!!!!! Empty onako sta ja znam...marsssssss

Postaj  buba pon sij 07, 2008 3:20 pm

prvo HRISTOS SE RODI,svakome ko slavi danas BOZIC!!!!mamu ti ja jebem coro morao sam tamo da se suljam po hodnicima strave i uzasa da bih dosao do tvog piva.....napadali su me besni pekinezeri....i bakvaut spodobe iz mraka menju kojima je bila i jelena....lol
MORZ ftw Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

Kada bengam,onda bengam!!!!!!! Empty Re: Kada bengam,onda bengam!!!!!!!

Postaj  M4†Ž1x pon sij 07, 2008 5:17 pm

buba je napisao/la:.....napadali su me besni pekinezeri....i bakvaut spodobe iz mraka menju kojima je bila i jelena....lol
MORZ ftw Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool

hahahahahah Very Happy
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

Kada bengam,onda bengam!!!!!!! Empty Re: Kada bengam,onda bengam!!!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics
» Uskrs

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.