UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da nam ne bude dosadno!!!!!!

3 posters

Go down

Da nam ne bude dosadno!!!!!! Empty Da nam ne bude dosadno!!!!!!

Postaj  HeliX čet sij 10, 2008 2:15 pm

Imam jednu ideju da nam ne bude dosadno,OPIŠITE SVOJE NAJGORE PIJANSTVO KAD STE SE BAŠ BAŠ NAJVIŠE NAPILI..... drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Da nam ne bude dosadno!!!!!! Empty ubijen

Postaj  HeliX čet sij 10, 2008 2:25 pm

kako je to bilo kod mene?
Bilo je to davno,organizirala se zurka povodom kirbaja u klisi,ono brdo ljudi a jos vise alkohola.Zurka počinje u 6 sati,dosli počeo cugati vinjak,s ekipom stuko litru,pa prešao na stok,ja i glumac popili litru,počeo pit dum dum popio 15-20 komada,nestalo vodke presao na podmornicu(pivo i pelinkovac) popio jos jedno desetak komada,na sve to eksiram litru vina(tako su mi pričali sve mi je u magli) i jedno pivo i padam u komu.Ničeg se vise ne sećam,izgubio patiku izgubio cvike,telefon(nadjen kasnije),upo u neku rupaču sva se ižario,izdero....Od 12 do pola 5 sam lezao na klupi mrtav hteli me vodit u bolnicu jer su mislili da sam gotov.....
Budim se u mojoj sobi........Sve smrdi na alkohol.........Zbunjen sam.....Nesećam se ničeg,jaka glavobolja me ubija...pokušavam ustat iz kreveta i govorim:"NEĆU VISE NIKAD PITI!!!!!!!!"
drunken
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Da nam ne bude dosadno!!!!!! Empty ....

Postaj  aki ned sij 13, 2008 3:36 pm

Coro brate ja se svog najgoreg pijanstva ni ne secam...ZNACI DA JE BILO JEBENO !! Twisted Evil
aki
aki

Broj postova : 24
Age : 31
Location : jebeni vukovar
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

Da nam ne bude dosadno!!!!!! Empty Nova godina

Postaj  Plavi aka Echo uto sij 15, 2008 8:02 pm

Jebiga nisam toliko puno popio kao coro ali dovoljno da mi se pokvarilo vece...
Bio je to docek 2007 godine, a sliavilii smo je u "UNSHINE-u"to jest SUNSHINE-u, ali smo skinuli "S".. hehe, ja sam vec oko 11 sati bio komiran, jest da je vece bilo preterano bilo nas 50-ak tamo (mozda lazem jer sam video sve duplo) i ja se odbio pre vremena.. Popio sam otprilike 3 vodke na eks 2 blackya na eks i 1 konjak na eks i sve to zalio sa malo piva otprilike 3 dl...
Znaci ja sam se ispovraco i zaspao vani na stepenicama pored Sunca i tamo odlezo nekih 2 sata.. Znaci do 1 sam sat spavo mrtav pijan... Kad sam se probudio isto sam rekao da nikad necu piti(al sta ces kad je ljubav prema alkoholu jako velika) i otisam piti kisele jedno 2 l pa molo tulumario i kuci... pirat
Plavi aka Echo
Plavi aka Echo

Broj postova : 8
Age : 33
Location : Trpinjska cesta Yeah...
Registration date : 17.11.2007

[Vrh] Go down

Da nam ne bude dosadno!!!!!! Empty Re: Da nam ne bude dosadno!!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.