UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOLAZI NOVA GODINA!!!!!

3 posters

Go down

DOLAZI NOVA GODINA!!!!! Empty DOLAZI NOVA GODINA!!!!!

Postaj  HeliX pon pro 31, 2007 2:58 pm

santa Evo dolazi nova godina,a prolazi stara koja je makar za mene bila prepuna sranja,al sve je to sada iza mene.Evo pred kraj ove 2007 desilo mi se sranje koje mi poremetilo sve planove za doček.Dobio sam kaznu koja iznosi 7228kn,sjebo sam se.Trebao sam ići u osijek sa Batrom i Dedijerom za doček,al zbog kazne neidem,to me sjebalo jer sam zelio ići u osjek al jebiga,Sorry Batra.jebiga ljudi sta da vam kazem dolazi nova godina a napolju zima ko u pički mrtve kurve koja leži u lokvi krvi na Sibiru.Posto je plan za Osijek precrtan,ekipa iz klise zamolila me da ostanem s njima i donesem svoju skalameriju od ozvučenja i glumim nekog DJ-a,zamisli ja DJ,al ok.Onak zurka će bit ok,al neće biti mojih kerova(moj čovek Buba,Jagi visoki oktan i Plavi zbunjena legenda),a mozda i dođu posle ponoći ako ja rešim prevoz.Za zurku je sve spremno muzika će gruvat,alkohol dovučen(UUUUu ima ga na hektolitre),Kuje su spremne da vrte guzice(Navlažene),a ja sam spreman da se nagruvam pivom(malo).
sranje će bit tvrdo,za benganje al meni fale moji ljudi da su samnom,ok tu je moja kliska ekipa al nije to to,samo U.P.F zna kako se benga do jutra................ drunken drunken drunken drunken pale pale Sleep Sleep afro
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

DOLAZI NOVA GODINA!!!!! Empty fak madafakin bič:)

Postaj  buba pon pro 31, 2007 8:49 pm

jbg.....znam kako je to...zivot je sjeban i meni uvek nesto poremeti planove uvek me vuku sa svih strana....coro brate uzivaj i drzi se tamo u KLISI...budi dobar DJ pusti nesto za moju dusu...a onda i za citav UPF....!!!!!!!! Very Happy i znaj da tamo ta ekipa pije u tvoje ime i u ime UPF-a....jel smo ove godine zapoceli sranje...to mi za sada najgotivnija stvar koja mi se dogodila u ovom sugavom-lepom zivotu..... Very Happy
u foobaru mi cepa Sajfer nasa pesma ahhhhhhh kujo!!!!!!!!Brate sretna ti NOVA 2008 SVE NAJBOLJE JOS PUNO ZDRAVLJA,SRECE,KUJA,SHKE I NOVIH RIMA....hehehehhehehe santa
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

DOLAZI NOVA GODINA!!!!! Empty ccc

Postaj  M4†Ž1x uto sij 01, 2008 3:09 pm

ajoj brate sjebano sranje šta reći, jbg ćoro al nek, valjda si se PRETA proveo u klisi(svinjcu) šalim se ja Wink
M4†Ž1x
M4†Ž1x

Broj postova : 82
Registration date : 03.12.2007

[Vrh] Go down

DOLAZI NOVA GODINA!!!!! Empty Re: DOLAZI NOVA GODINA!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.